Novinky O nás O plemeni Kocouři Kočky Koťata Plánované vrhy Odchovy Odkazy Kontakt kastráti 

O nás

Naše chovatelská stanice nese chráněný název CRAZY BLUE, registrovaný pod mezinárodní organizací. Všechny naše kočičky jsou testované a řádně očkované.

Foto 1Věnujeme se barvě colourpoint, učarovaly mně hlavně colourpointi ve stříbrné variantě (silver point). Moje první pointka je Birdy, v ČR byla importovaná jako první ve stříbrné barvě chinchila point. Je krásná v typu BRI a super oko, které přenáší na své děti. Sstříbrná barva u colourpointu je krásné málo početné zbarvení, Které se nám již povedlo uznat u FIFE . Jsme členy Bohemi Cat pod WCF

Mým chovatelským cílem jsou koťátka v krásném typu BRI a hlavně velké, sytě zbarvené modré oči, které Vás učarují na první pohled tak jako mě. Odchováváme koťátka i v jiných zajímavých málo početných barvách včetně kresby. U nás si vybere každý svého tygříka i mazlíka.
Foto 2
Jsme kousek od Prahy v Dobřejovicích, Praha-východ. Koťátka jsou odchovaná v kruhu rodiny a řádně rozmazlená. Vždy si moc přeji, aby se ve svých nových domovech měli dobře. Na výstavách ani chovu netrvám, hlavně spokojený život, milující rodinku a plné bříško!!!

Koťátka jsou pouze s PP (průkaz původu). Bez PP neodchováváme a odchovávat nebudeme. Průkaz původu nikoho nezavazuje navštěvovat výstavy. Dá se koupit kotě tzv."MAZLÍK", tyto koťátka mají přetisk rodokmenu "Nevhodné k chovu". Neznamená to, že by mělo nějaké vady, ale jsou to maličkosti, které ve velké konkurenci nemusejí obstát (např. jiná kvalita srsti, drobnější stavba těla, vyšší nohy, delší ocas atd.). Ani ze špičkových rodičů se nemusí narodit špičkové kotě. Jinak by chov byl celkem jednoduchý. A přesto všechno má nový majitel jistotu, že si kupuje kotě opravdu po Britských rodičích a že jako BRI v budoucnu bude také vypadat. U těchto koťátek je přiměřeně ke kvalitě snížená cena oproti sourozenci lepší chovatelské kvality.

Foto 2Koťátka odcházejí ve věku 13-16 týdnů, 2x očkovaná, 2x odčervená. Po zdravých testovaných rodičích na FeLV, FIP, FIV. PKD .Kupní smlouva je samozřejmostí. A také s malou výbavou pro začátek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© 2011-2019
www.crazyblue.cz
Webtrade
  Počítadlo:
Dnes: 49
Celkem: 220659