VESELÉ VÁNOCE A HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE 2012


21.11.2011  Nové foto v galerii u kocourů Harryho, Nousy a Amadeus


foto foto foto


Od Jessi (Mufinka) a Nousyho máme jedno miminko, je to velký kocourek. Foto i barvu doplníme později.
O víkendu jsme se účastnili poprvé výstavy TICA v Rakousku s Penny a Libby a holky si nevedli špatně, obě získaly 6x BEST OF COLOR, 6x BEST OF DIVISION !!! Byli fajn lidičky i atmosféra.


foto foto foto foto


16.11.2011  Dostali jsme moc hezkou zprávu že kocour z našeho chovu po Zazu a Harrym EDDY PUSS CRAZY BLUE který působí v cho.st. www.hairy-luck.ic.cz  dokončil na MVK v Ostavě titul GRANDINTERCHAMPION a také získal BIV -nej barva a co je ohromný úspěch stal se nejkrásnějším kocourek skupiny III. Tímto mooooc gratuluji a přeji i další takové úspěchy !!!!


foto foto


Koťátka z vrhu P,O již pomalu odcházejí k novým majitelům, kterým přeji jen samé radosti s novým členem rodiny. V prosinci se můžete těšit na další nové kočičí přírůstky.....


03.11.2011  čas letí do slova jak bláznivý. Naše dva vrhy "O" a "P" jsou pomalu připravená k odběru, čeká nás už jen druhé očkování. Nezapřou své velké rodiče a dosahují váhy již 1.6 kg. Je přidané nové foto !! Máme ještě některá koťátka volná, jestli Vás nějaké osloví tak neváhejte se přijed podívat. Všechna koťátka jsou opravdu velmi mazlivá a upovídaná, naučená čistotě... Předvedeme několik generaci předku až po první importované kočky v těchto barvách do ČR.


foto foto foto
foto foto


Účastnili jsme se výstavy v Praze, tentokrát jen s našim kocourem Nousy a získal svůj 3 titul CAC a je ŠAMPION.


Z těžkým srdcem nabízím na výměnu-prodej našeho krásného kocoura Abigaila v barvě silver-shaded-point. Je na naše kočky příliš příbuzný je nám líto ho kastrovat...


16.10.2011  Nové foto našich plyšových mazlíčku z vrhu "O" a "P". Už máme za sebou první očkování a jsou to pěkní macici po rodičích. Ve svém věku už jsou všichni přes 1kg.
Máme ještě volná koťátka se super vrnící a mazlící povahou.Ale to chce vidět a slyšet....)))
Pokud máte zájem o luxusního mazlíčka tak i nezávazná návštěva je u nás vítána.


03.10.2011  Přidáno nové foto koťátek z vrhu "O" a "P".


16.09.2011  Přidali jsme nové foto vrhu "O" i vrhu "P".

Miminka od Riffi se nám vyloupli v dlouhosrstá (LONGHAIR) koťátka, jsou to krásné plyšové kuličky....
Přišla nám zpráva z chov.st www.fantastic-points.de  o naší kočičce LADI DI CRAZY BLUE - BLH, která se účastnila výstavy v Německu s krásným výsledkem V1+NOMINIERT BIS + BEST IN SHOW - moooc gratuluji !!!


31.08.2011  Během prázdnin se u nás událo více novinek...narodila se nám koťátka od Riffi "vrh O" a Gizzy "vrh P" barvičky postupně doplníme, zatím jen prvním odhadem.
Pokud máte zájem o atraktivní koťátko neváhejte napsat, volat. Více foto je možné zaslat, návštěva vítaná.!!! Také jme se účastnily výstavy v Praze. A máme doma nový přírůstek do kočičí rodinky...ale to až příště...))


25.07.2011  Všechna koťátka máme již zadaná, ale pokud hledáte mazlíka můžete se těšit na další přírůstky na konci srpna.
Také u nás proběhla 16.7.2011 malá událost po 20 letech jsme si vyměnili prstýnky.


foto foto foto foto


20.07.2011  Už nadešel čas a náš stříbrný vrh "M" se pomalu chystá do nových domovů...poslední fotečky našich plyšáku níže.
Přidali jsme nové foto koťátek "N", už mají za sebou první výlet na veterinu a očkování.
Máme volného posledního, moc hezkého kocourka s čokoládovými odznaky (bude jako děda Collin). Je to velký a už nyní mohutný kocourek s kamarádskou a hravou povahou.!!!


foto foto foto
foto foto foto


07.07.2011  Přidali jsme opět nové foto koťátek vrhu N...rostou opravdu jako z vody. Všechna koťátka mají skvělou povahu, mazlí se, vrní. Máme volného kocourka s čoko odznaky Nikolaus (bude jako děda Collin) moc hezky v typu, velký, tak trochu oblíbenec díky své povaze.. Při vážném zájmu je možné zaslat více foto i info. K odběru v druhé půli srpna.
Orientačně jsme naplánovali i další vrhy, ale to už záleží na přírodě a našich čičinkách.


foto foto foto foto


24.06.2011  Jsou přidané nové fotečky našich koťátek z obou vrhu N, M. Koťátka mají velmi mazlivou povahu ..hned vrní....no je u nás veselo...)))


foto foto foto


06.06.2011  Doplnili jsme barvičky a foto koťátek vrhu "N" od Zazu a Harryho a také přidali nové aktuální foto vrhu "M" od Gizzy a Agiho. Koťátka budou k odběru v druhé půlce srpna, možno i později. Návštěva vítána, prosíme jen vážné zájemce..


foto foto foto foto


24.05.2011  Přidali jsme foto našeho malého vrhu "N" od ZAZU a HARRYHO. Koťátka budou k odběru v půli srpna po 2 očkování ve věku 13 týdnů.
Barvy nejsou ještě úplně jasné. Ale doplníne co nejdříve.


18.05.2011  Na výstavě v Mostě Nousy dostal svůj první CAC a Nominaci do BIS. Má moc hezký posudek, je to velký silný kocour, ve svých 11 měsících má již 7 kg.
A naše malá Libby V1 a krásný posudek. Také jsme byli na paralelním posouzení Nousy CAC nom do BIS a Liby V1 nom . Tak se téměř shodli.
Přidali jme nové foto LIBBY, která je modelka a ráda se fotí. Také nové foto našeho stříbrného vrhu "M" .
A ještě jedna novinka, nový vrh "N" - opakované velmi vydařené spojení Harry +Zazu !!!
Pokud hledáte atraktivního mazlíka v málo početných barvách a po výstavně úspěšných rodičích, jste u nás vždy vítaní.


05.05.2011  Přidali jsme nový vrh od Gizzy a Agiho v barvě silver shaded point
Také nové foto Libby aJenny v galerii.
Náš poslední vrh od Riffi nebyl šťastný...nechtěla se o koťátka starat a přes všechnu mojí snahu se nepodařilo koťátka odchovat. Tak snad příště budeme mít více sťěstí.....


17.04.2011  Všechna naše koťátka jsou již v nových domovech včetně Lizzy. Přejeme jim láskyplný domov a majitelům atraktivního mazlíka který bude dělat jen radost.
26.3.2011 jsme se dočkali koťátek od RIFFINKY A ABIGAILA u kterého jsou to první koťátka. Vrh "M",foto a bližší info přidáme až trochu povyrostou a bude co fotit.Všechny budou v atraktivních málo početných barvách SILVER POINT. Pokud máte zájem o naše koťátka rada odpovím na vaše dotazy.


foto foto foto foto


22.03.2011  Koťátka se už chystají do nových domovů, uteklo to jako vždy moc rychle. Přidali jsme poslední aktuální foto "L" ve věku 12 týdnu. Máme volnou velmi mazlivou atraktivní kočičku se zelenýma očima v barvě stříbřitě stínovaná (BRI ns 11) Lizzy. Odběr možný od 26.3 2011 . Cena na " mazlíka" po dohodě na dotaz.


foto foto foto

foto foto foto


Čekáme v nejbližších dnech koťátka od Riffinky a Abigaila v barvách silver point !!!!

Protože máme nedobré zkušenosti s prodejem našich koťátek do chovu ...Nedodržování dohodnutých podmínek byť i smluvních... Rozhodla jsem se že do chovu již žádná koťata prodávat nebudeme. Je to pro mně velké zklamání.... Ke konci roku omezíme i chovnost naší chov.st. Pokud hledáte atraktivní v barvě, typové modrooké mazlíky jste u nás vítaní..!!!


09.03.2011  Koťátka mají za sebou již 1 očkování a pomalu se blíží odchod do nových domovů. Máme volnou holčičku LIZZY BELL v barvě černě stříbřitě stínovaná (zelené oči) k odběru po 26.3 2011. Lizzy je velmi mazlivá a hravá kočička. Bude 2x očkovaná, odčervená, naučená čistotě s PP. Předpoklad mohutnosti po rodičích, táta import Estonsko z výborných linii (1 vrh) matka je z našeho chovu po prvních importovaných kočkách v ČR ( Birdy+ Harry). Hledáme pro ní milou rodinku které bude dělat radost.... aktuální foto Lizzy :


foto foto foto

foto foto foto


24.02.2011  Přidali jsme nové foto Agiho.


23.02.2011  přidané nové foto našich zelenooček vrh "L". Pokud hledáte atraktivní koťátko máme ještě volná koťátka. K odběru na konci března.
Na MVK v Praze Harry vyhrál BIS - nej veterán !!!! Já měla obrovskou radost...Harry měl jiný názor a byl rád že jedem domů...
Agi - má krásný posudek, protože je v neuznané barvě u FIFE má hodnocení výborný 1 (více nelze získat).
Nousy roste do pěkného medvídka a hodnocen také výborný 1 v koťatech 6-10.
A na konec naše Zazu získala 3 titul CAC a stala se šampionkou.


foto foto

09.02.2011  Koťátka vrhu "L" rostou do krásy. Na toto spojení jsem se moc těšila a vůbec nezklamalo, ale naopak . Přidali jsme foto našeho puberťáka Nousyho, roste do velkého, silného kocoura. Jeho váha se dostala již přes 5 kg a je mu 7 měsíců....no hrošík..ale já je ráda.
Pár fotek z víkendové pohody u nás doma.
O víkendu budeme na výstavě v Praze v Kongresovém centru, kdo nás chce vidět na živo může se přijít podívat i na spousty kočiček jiných plemen !!


foto foto

foto foto


03.02.2011  Přidali jsme nové foto koťátek vrhu "L".
A také naše plány na rok 2011 "plánované vrhy".


20.01.2011  Koťátka od Jessi se už vyloupli a máme 2 holky BRI silver shaded, 3 holky BLH dlouhosrsté silver shaded,1 kluk BRI silver shaded a všechny budou mít zelená očka. Což je v naší ch.st vyjímečné a jsem zvědava jak se budou vyvíjet. Nejspíš si i jednu zelenoočku necháme doma..))
Kocourci od Dučinky vrh "K" už mají za sebou první očkování a jsou to medvídci rošťáci-je jich všude plno i když jsou jen 2.


12.01.2011  Máme na PRODEJ kocourka Jimi z vrhu "J" (odchovy), kocourek se nám vrátil z důvodu silné alergie majitelky i syna.
Jimi je v málo početné barvě LILAC SILVER SHADED POINT, BRI cs 11 33 (2 v ČR, očkovaný komplet na celý rok včetně vztekliny s PP, naučen čistotě, bude velký silný kocour. Již nyní 2,4 kg.
Táta import -1 vrh, z matčiny strany možno u nás vidět několik generací předků.
Cena po dohodě, za náklady krytí, očkování, krmení...nabídněte...
Hledáme pro něj již trvalý domov, milující rodinku a plné bříško. Prosím jen vážné zájemce, návštěva vítaná.


foto foto foto

foto foto


UDÁLOSTI ROKU 2010

UDÁLOSTI ROKU 2009