• 29.12.2009 Máme posledního kocourka k odběru ke konci roku v barvě BLUE TABBY POINT, velký, mohutný po otci. Syté modré oči. Nadstandartně očkovaný, odčervený, naučený čistotě.

   
  foto foto foto foto foto foto foto

  Narodila se nám koťátka od Dučinky 2, Birdy 1… :-)))

   
 • 04.12.2009 Naše mimi vrh „E“ už mají za sebou 1 očkování, vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou. Docela se potatili a vypadá, že z nich vyrostou pěkní mazliví tygříci jako náš Harry. Máme volného ještě kocourka EGGY ROLL v krásné barvě BLUE TABBY POINT, má super povahu, je čistotný – no prostě miláček. K odběru ke konci roku.

   
  foto foto foto foto foto

  Pokud chcete vidět naše kočičky a jste z Prahy nebo okolí, tak se na nás můžete přijed podívat 12.12.2009 na MVK v Praze – Stromovka.

  A ještě jedná velká novina… máme nové štěňátko Kavkazského pasteveckého psa Atarek Briliant (LORD). Narodil se pro nás 19.9.2009 a je to malý medvídek (11 kg).
   
  foto foto foto foto foto

   
 • 18.11.2009 Koťátka z vrhu „D“ mají už nové milující rodinky. Tak všem přejí jen samé radosti s novým přírůstkem do rodiny. Kočičku DIDIEN jsem si nechala, je krásná, mazlivá… tak neváhejte a nakoukněte…!!

   
  foto foto foto

  Naše nejmenší smečka „E“ už začíná zkoumat celý dům a stále je hledám. Rostou před očima a brzy už pojedeme na první očkování. Přidány nové aktuální fotečky vrhu. Koťátka jsou k odběru kolem Vánoc, budou 2× očkovaná, odčervená, naučená čistotě a rozmazlená. Mají všichni super mazlící povahy…!!

   
  foto foto foto foto

   
 • 29.10.2009 U nás se sešlo spousty novinek. Tak začneme výstavou v PrazeCollin V1 CACE, nominace BIS i speciálka Britských koček nej v barvě BIV !!!! Kiki V1, nominace do BIS i spec. BRI !!! Duči byla V2. Tak co více si přát…

  Máme volnou kočičku z vrhu „D“, DEMI má super mazlící povahu a je překrásná v typu. Po rodičích je v málo početné barvě BLUE SILVER TABBY POINT. K odběru bude 2. týden v listopadu, nadstandardně očkovaná, naučená čistotě, s PP a malou výbavou pro začátek. Chov nepreferuji – hlavně milující rodinku.

   
  foto foto foto

  Přidané foto našich nových koťátek od ZAZU a HARRYHO, vrh „E“, budou k odběru v prosinci. Barvy ještě nevíme přesně, ale doufám, že se moc nepletu. Na veškeré dotazy ráda odpovím…

   
  foto foto foto

  A ještě na závěr: máme nového kocourka v barvě SILVER SHADET POINT – MONCHER (Monty).
   
  foto foto foto 

   
 • 16.10.2009 Máme nová koťátka od Zazu a Harryho, 3 holčičky a 2 kluci!!!! Brzy přidáme nové foto. Máme volnou ještě jednou holčičky z vrhu D v krásné atraktivní barvě blue silver tabby point.

  Kdo chce vidět naše kočičky na živo tak Vás zveme na MVK v Praze Kongresové centrum 18.10.
   
 • 09.09.2009 Nové foto našich koťátek vrh „D“ – krásně rostou, jsou to plyšové kuličky… a pár foteček našich zvířátek… KIKI, Agibail (vrh „A“) a moje maličkost s kobylkou Fassie.
   
  foto foto foto foto foto foto foto foto

   
 • 18.08.2009 Tak už jsme se dočkali a narodili se nám koťátka!!!!! — vrh D, 12. 8. 2009. Riffi vše zvládla na jedničku i při tom velkém počtu plyšových kuliček. Máme 3 kočičky a 3 kocourky, barva zatím neznáma ale budu pomalu doplňovat.
   
  foto foto foto foto foto foto
 •