26.04.2012  8.4 se nám narodila koťátka od Riffinky a Nousyho. Je to opakované spojení které bylo moc vydařené. Barvičky jsou zatím s otazníkem ??postupně doplníme a taky čekáme zda nebudou i v dlouhosrsté variantě BLH. Čekáme ještě 2 vrhy tak u nás bude veselo... Kocourci z vrhu R se už pomalu budou stěhovat do nových domovů, tedy ještě nás čeká jedno očkování. Přidali jsme foto do galerie našich kocouru Abigail, Nousy a Sir Amadeus !! A také aktualizovali plánované vrhy.


foto foto foto foto


20.03.2012  Tak Qino se nám už přestěhoval a podle informací velmi rychle zabydlel.
Přidali jsme nové foto kocourků z vrhu "R" kteří jsou již oba zadaní. Rostou do krásy svých rodičů a mají úžasnou povahu.... Pomalu se nám blíží porod naší RIFFI tak se brzy budeme těšit z dalších koťátek kde můžou bát i úžasné dlouhosrsté briťulky. A pokud se zadaří budeme se těšit i z dalších vrhů od Libby a Zazu.


26.02.2012  přidán nový vrh "R" od Duči a Harryho i s prvními fotem.
Nové foto našeho jedináčka Qina. Který se za nedlouho bude stěhovat do nového domova. Pokud se zadaří tak plánujeme koťátka od Riffinky a Libby !!


02.02.2012  Náš jedináček roste, už budeme brzy očkovat. Potvrdil se náš předpoklad, že bude v atraktivní barvě se stříbrem. Je úžasně mazlivý. Pokud hledáte atraktivního mazlíka se skvělou povahou tak pište, volejte. Nezávazná návštěva je vítána. K odběru bude na začátku března.
Máme dalšího jedináčka "R" od Duči a Harryho je to kluk, tak jsem zvědavá jakou bude mít barvu. Až povyroste tak přidáme foto.
Přidali jsme foto naší 5 měsíční holčičky Penny a puberťáka 9 měsíců Amadeuse.


foto foto foto foto


11.01.2012  Přidali jsme foto našeho jedináčka z vrhu "Q" a Libby.
Novou stránku kočičky z našeho chovu Penny.
Pokud nehledáte zrovna koťátko máme na prodej 2 kocoury-info na e-mail.
A také naše plány na rok 2012 i když jak se říká "člověk míní, příroda mění"...
UDÁLOSTI ROKU 2011

UDÁLOSTI ROKU 2010

UDÁLOSTI ROKU 2009